Зірки телеканалу ТЕТ закликають весело проводити час вдома

ТЕТ випустив ролик, де разом із зірками телеканалу закликає весело проводити час вдома

Комментарии 1582

Зірки телеканалу ТЕТ знають, що телеглядачі втомилися вигадувати нові заняття під час карантину, тому пропонують свою допомогу в генерації розваг.

Сайт "Карантино челендж" від ТЕТ об'єднує всі веселі та цікаві ідеї й способи проведення часу, щоб врятувати телеглядачів і підписників від нудьги, а також допомагає зробити сторінки в соцмережах яскравими.

Щоб розповісти про сайт, ТЕТ віддалено зняв фановий ролик та опублікував його у всіх соціальних мережах телеканалу.

У відео Юрій Ткач закликав танцювати крутіше, ніж берлінські клабери, а Віктор Гевко пропонує згадати хронологію подорожей та викласти її на холодильнику.

Ірина Сопонару показала приклад домашніх занять спортом, а Анна Саліванчук активно вивчає англійську мову та пропонує глядачам підхопити її ініціативу.

Телеглядачі можуть приєднатися до улюблених зірок ситкомів "Одного разу під Полтавою" та "Танька і Володька", а можуть обрати та запустити свої челенджі. Телеканал ТЕТ зібрав понад 30 домашніх активностей на окремому сайті.

Щоб ТЕТ відстежував всі успіхи, потрібно не забувати відзначати сторінку ТЕТ в Instagram, додавати хештег #карантиночелендж та передавати виклики друзям.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода