З турботою про чотириногих друзів разом із Bolt і Happy Paw

Компанія Bolt продовжує підтримувати благодійні проєкти. Так, Bolt і благодійний фонд «Happy Paw» запускають спільну ініціативу. Мета кампанії ― надати допомогу тваринам, які перебувають у притулку.

Коментарі 2699

День святого Валентина можна вважати днем ​​любові у всіх її проявах. Саме тому напередодні свята команда Bolt вирішила нагадати про тих, хто відданий нам всім серцем і дарує безумовну любов. Тварини зігрівають нас, допомагають подолати тривогу і самотність, але дуже часто допомога потрібна їм самим.

Спільна ініціатива компанії Bolt і благодійного фонду «Happy Paw» присвячена такій формі турботи про тварин, як опіка. Оформивши опіку над твариною, можна стати його другом і надати адресну допомогу, не забираючи його додому. Ця форма допомоги підходить тим людям, які з різних причин не можуть завести улюбленця або взяти його з притулку, наприклад, через алергію на шерсть, напружений графік роботи або часті відрядження. Опікун може відвідати підопічного і пограти з ним у будь-який час, а також знайти сім’ю для тварини.

Кампанія буде активною з 14 по 21 лютого. Учасником акції стає кожен, хто в цей період зареєструється на сайті фонду «Happy Paw» і оформить опіку над твариною з притулку. Учасники отримають по два промокоди вартістю 100 грн кожен на поїздку з Bolt.

«Для багатьох бізнес часто асоціюється з конкурентною боротьбою на ринку, фінансовими показниками, пошуком інвестицій. Але бізнес ― це і соціальна відповідальність, поліпшення інфраструктури міст, турбота про екологію, благодійні проєкти, а також надання допомоги тим, хто її потребує. Тваринам зокрема», ― зазначає керівник напряму райд-хейлінгу компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

«Ми раді співпрацювати з компанією Bolt. Благодійний фонд «Happy Paw» уже понад 8 років допомагає безпритульним тваринам. Завдяки нашому спільному проєкту велика кількість тварин зможе бути забезпечена всім необхідним, а також знайти новий будинок і люблячих господарів», ― коментує Ольга Спектор, голова правління благодійного фонду «Happy Paw».

«Протягом найближчих місяців ми плануємо реалізувати декілька проєктів, присвячених темі любові та піклування. Ці почуття можна виразити абсолютно різними способами: взяти під опіку собаку, зробити подарунок близькій людині або ж допомогти  незнайомцю, що потрапив у біду», ― коментує Сергій Костя, маркетинг-директор компанії Bolt у країнах СНД.

Нагадаємо, що рік тому 14 лютого команда Bolt спільно з фондом «Серця майбутнього» організовувала благодійну акцію допомоги дітям із вродженими вадами серця. Всі зібрані кошти були використані для проведення операції з установки оклюдера одному з підопічних фонду.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода