З якої кімнати краще почати ремонт в квартирі

Одне лише слово «ремонт» багатьох вводить в стан ступору. І це не дивно, адже без грамотного планування почати процес не проблема, а от закінчити практично неможливо.

Коментарі 2023

Звісно, ви можете звернутися до компанії RBK Kronos, яка зробить ремонт квартири. Для тих, хто розраховує лише на власні сили, ми зібрали поради професійних будівельників. Вони допоможуть виконати косметичний або капітальний ремонт, і не зійти з глузду.

Чи обов'язково з'їжджати з квартири на час ремонтуЯкщо у вас є хоча б найменша можливість перебратися до родичів або в орендоване помешкання, обов'язково скористайтеся цією нагодою. Так ви збережете власні легені від будівельного пилу, вуха — від постійного шуму, а родину від неминучих сварок.

Проте, як показує досвід, грамотна організація процесу в більшості випадків дозволяє продовжувати жити у квартирі під час косметичного ремонту. З капітальними перетвореннями складніше, особливо якщо квартира невелика. Мешканцям все одно доводиться з'їжджати на час просихання герметиків, фарби, стяжки, а також у ті дні, коли бригада проводить ремонт у санвузлі.

З якої кімнати почати ремонтОтже, рішення прийнято — ремонту бути! Залишилось лише вирішити, з якого приміщення почати процес перебудови.

Косметичний ремонтРозпочинають роботи з кімнат, найбільш віддалених від вхідних дверей. Завершують прохідними кімнатами та коридором, через які робочі постійно носять інструмент та будівельні матеріали.

Капітальний ремонтУ цьому випадку питання, з чого почати ремонт в квартирі, не має однозначної відповіді. Найчастіше першими ремонтують санвузол та кухню. Їх перебудовувати краще одночасно, тим самим ви скоротите час життя родини без унітаза, душу, холодильника та газової плити.

Проте в невеликих квартирах будівельники рекомендують розпочинати ремонт зі спальні. Так ви одразу підготуєте для себе місце відпочинку після ремонтних буднів. Тут же залишаться чисті речі, техніка. Після спальні настане черга кухні, санвузла, інших кімнат. У останню чергу ремонтують коридор. Саме на це приміщення завжди припадає найбільше мусорне навантаження.

Остаточно вирішити, звідки розпочинати ремонт, бригада зможе лише на місці. Адже факторів, які треба врахувати, безліч.

Рекомендації щодо звільнення приміщень

Для того, щоб по закінченню ремонтних робіт не рахувати збитки, треба з самого початку подбати про власні речі. Одяг, взуття, коштовну техніку приберіть до інших приміщень. Меблі згрупуйте у центрі кімнати та ретельно укрийте їх щільною плівкою з поліетилену. Простежте, щоб не залишилося жодної щілини, куди б міг потрапити бруд або будівельний пил. Коли кімната вже відремонтована, зовнішню сторону двері треба також завісити плівкою, щоб зберегти свій труд.

І пам'ятайте: неможливість з'їхати з помешкання під час ремонту — не привід відмовлятися від можливості перетворити житло на сучасний, затишний, гарний простір.

На правах реклами

Обговорити з іншими читачами:
Погода