Із запалом у серці

Ребрендинг ТМ «Оболонь» від Kinograf

Коментарі 2972
Корпорація «Оболонь» здійснює повне оновлення свого флагманського бренду, втілюючи сучасніші тенденції у дизайні та рекламних комунікаціях, щоб впевнено почуватися серед різноманіття європейських марок. Настав час оновлення «Оболонь Світле» – найбільш популярного пива в асортименті компанії.

Ребрендинг ТМ «Оболонь» здійснений спільно з провідними українськими агенціями, які креативно втілюють іноземний досвід та мають успішні міжнародні кейси. Дизайн розроблено спільно з «Reynolds and Reyner», у портфелі яких майже 150 вдалих проектів для ринків різних країн, відтак вони чітко розуміють, що потрібно для успіху на глобальній арені.

Рекламну кампанію створено агенцією «Kinograf», неодноразовим володарем багатьох премій в галузі маркетингу, комунікації та креативної майстерності. Так у співпраці з найкращими розвивається образ сучасного європейського бренду пива «Оболонь», що гідно представляє нашу країну на світовій арені.

Василь Шилов, директор з маркетингу ПрАТ «Оболонь»: «2020 рік – це новий етап у розвитку бренду. Новий підхід, новий дизайн – нова «Оболонь». Адже це бренд, який надихає йти вперед і розвиватися. Протягом майже 40 років наше пиво задає тон на ринку України. Ми змінюємося, щоб йти в ногу із світовими трендами, але при цьому зберігаємо національну ідентичність і наші особливі традиції. Сьогодні «Оболонь» –  це сучасна міжнародна марка, відома усьому світу, і ми по праву нею пишаємося».

Святослав Спектор, креативний директор «Kinograf»: «Це був серйозний виклик - розповісти про зміни класичного бренду. Говорити «ми стали іншими»? Доводити якісність технологій? Вкотре нахвалювати все більш досконалі смаки? Або відшукати нову інтонацію, що сама доведе і перше, і друге, і третє. Так виникла концепція з робочою назвою «З запалом у серці». А за нею потягнулись сюжети роликів про те, як драйвово святкують зміни своєї улюблениці «Оболоні» ті, хто її створює. Потім усе з’єднав слоган кампанії «Жага відкриттів» і вперед на знімальний майданчик».

Пиво «Оболонь Світле» у новому дизайні вже з’явилося на полицях магазинів, а ТБ-ролики стартували на провідних національних каналах.

 video
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода