За прогнозами, наступного року усі товарні сектори перевищать об’єм інвестицій у рекламу, у порівнянні з показниками до пандемії

Огляд зростання витрат на рекламу за категоріями товарів у 2021, 2022 та 2023 роках.

Коментарі 4154
  • У цьому році у більшості товарних категорій вдалося повністю відновити рівень витрат на рекламу.
  • Проте є і помітні винятки, зокрема у цьому році галузь транспорту та туризму демонструє найбільше зростання на 12,5 млрд. дол., але цей показник все ще майже на 2,9 млрд. дол. менший, ніж у 2019 році.
  • У порівнянні з 2019 роком, серед багатьох товарів широкого вжитку також був зафіксований дефіцит різного ступеня.

За даними останнього звіту WARC Data під назвою «Глобальні тенденції у рекламі», у цьому році у більшості товарних категорій вдалося повністю відновити рівень витрат на рекламу, проте є і помітні винятки.

Наприклад, у цьому році галузь транспорту та туризму демонструє найбільше зростання на 12,5 млрд. дол., але цей показник все ще майже на 2,9 млрд. дол. менший, ніж у 2019 році.

Серед багатьох товарів широкого вжитку також був зафіксований дефіцит різного ступеня, зокрема це стосується категорій засобів особистої гігієни і косметики (менше на 1,2 млрд. дол.), тютюнових виробів (менше на 378 млн. дол.), харчових продуктів (менше на 109 млн. дол.) та алкогольних напоїв (менше на 78 млн. дол.).

Водночас, в деяких категоріях спостерігається стабільне зростання витрат на рекламу, зокрема у секторі телекомунікаційних і комунальних послуг показники перевищують рівень до пандемії на 35 млрд. дол.

Дослідження також виявило, що швидкі онлайн-інвестиції свідчать про те, що великі сектори продемонструють найшвидші темпи зростання наступного року. Серед них можна виокремити категорію бізнесу та промисловості; вона включає в себе значну кількість класифікованої реклами у сфері нерухомості та працевлаштування – двох ідентифікаторів економічної стабільності.

В останньому звіті WARC Data представлені прогнози щодо інвестицій в рекламу на 2022 та 2023 роки, зокрема можна виокремити наступні пункти:

  • У цьому році світовий рекламний ринок продемонстрував небачене зростання: інвестиції в рекламу зросли на 23,8% і загалом склали 771 млрд. дол.
  • Електронна торгівля буде лідирувати за темпами зростання реклами до 2023, коли ймовірно досягне показника 137 млрд. дол.
  • Зміни у поведінці споживачів після пандемії та конфіденційність даних стануть найважливішими викликами для маркетологів у 2022 році.

Переклад статті виконало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Фото: https://depositphotos.com.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода