#ЗалишайсяВдома: Ведучі ICTV, СТБ та Нового каналу знялись у роликах про коронавірус

Усвідомлюючи свою роль і відповідальність перед суспільством, StarLightMedia запускає серію соціальних роликів, де ведучі телеканалів легкими і зрозумілими словами допомагають українцям розібратись у морі інформації, дають перевірені поради та наголошують, що карантин – це не страшно, варто лише дотримуватися рекомендацій і тоді все буде добре.

Комментарии 2062
Ведуча Фактів ICTV Оксана Гутцайт розповіла про те, як з користю і безпечно провести час на карантині. Також вона радить приділити час вгамуванню стресу. У свою чергу, ведуча Оксана Соколова розвінчала три основні міфи про коронавірус, які вже встигли підхопити у мережі. Важливу тему розкрила і Олена Фроляк.

Зірки Нового каналу Олександр Педан, Сергій Притула і Леся Нікітюк поділились з глядачами порадами щодо гігієни: миття рук, уникнення звички чіпати обличчя та переліком симптомів вірусу COVID-19. Вони зазначають, що найдовше він живе на дверних ручках, стійках і перилах.

До освітніх роликів також долучились ведучі СТБ. Надія Матвєєва нагадала, наскільки сьогодні важливе чуйне ставлення один до одного та піклування про близьких похилого віку. Ектор Хіменес-Браво розповів про гігієну на кухні, а Григорій Решетняк - про справжнє призначення медичних масок.

Крім того, ведучі Нового каналу запустили флешмоб #ЗалишайсяВдома в Instagram. Вони закликають українців бути вдома, поки ситуація в країні не налагодиться, а також показують, чим самі займаються на карантині.

Пам’ятайте, варто довіряти лише перевіреній інформації, тож найважливіші достовірні дані про коронавірус Факти ICTV зібрали в одному місці на свому офіційному сайті.

Перші опубліковані ролики з серії:

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода