Занурся у віртуальний світ IT Arena 2020 вже наступного тижня

За звичайних обставин, вже наступного тижня у Львові не було б жодного вільного готельного номера, а львівський аеропорт приймав би гостей із США, Європи та Азії – спікерів та гостей конференції IT Arena. Цього ж року, IT Arena – в онлайнформаті. 3 дні масштабної події у віртуальному світі. Як це буде?

Коментарі 951
IT Arena – в онлайн-форматі – те, що лякало організаторів конференції навесні 2020-го навіть більше ніж COVID-19, проте, саме такий формат – єдиний прийнятний та можливий на сьогодні. IT Arena 2020 обіцяє залишитись максимально наближеною до тієї конференції, яку всі знають – з досвідченими спікерами глобальних компаній, продуктивним нетворкінгом, видовищним відкриттям, кращими українськими стартапами, партнерськими можливостями, і, крім цього, з абсолютно новим користувацьким досвідом.

“Еволюція в онлайн стала для нас принциповим питанням не тільки через безпеку близько 4000 людей, які відвідують конференцію щороку. IT Arena вважається провідною технологічною подією країни, тому ми прагнемо втілювати нові технології та швидко реагувати на виклики сьогодення. Я запрошую всіх пережити цей новий досвід онлайн-події разом з нами – новий спосіб отримати знання, бути одночасно в кількох місцях події, новий спосіб спілкування та онлайн-активності”, – розповідає Степан Веселовський, керівник Львівського ІТ Кластеру, головного організатора події.

Загалом, IT Arena 2020 – це 50+ спікерів, 40 відібраних стартапів, 15 членів журі з 5 країн, matchmaking-канал із 150 міжнародними компаніями, офлайн подія TechLounge, та інтерактивне шоу.

Шоу з твоєю участю

Працюючи над зміною формату, команда IT Arena проводила опитування серед відвідувачів минулорічних конференцій, консультувалась з компаніями-партнерами та організаторами світових тех подій, таких як Web Summit, TNW, Collision Conf. Трансляція виступів доповідачів конференції відбуватиметься через потужну онлайн платформу, розраховану на 10 000 одночасних підключень та мобільний додаток. Трансляції проводитимуть із спеціально зведених студій, в яких працюватимуть ведучі тематичних потоків.

Кожен відвідувач IT Arena 2020 отримає double-screen досвід – змогу підключитись до події з двох пристроїв одночасно (мобільного для спілкування в чатах та десктопу для перегляду доповідей). Відвідувачі цьогорічної події будуть частиною шоу з безліччю можливостей спілкування, а також учасниками гейміфікованого рейтингу – за активність на події, в мобільному додатку користувачі отримуватимуть бали, а за найбільшу кількість балів – подарунки, звісно ж, реальні.

Що не пропустити на події?

Відкриття. Щороку відкриття конференції – зрежисоване шоу, яке задає атмосферний початок та привідкриває основну ідею події. Учасницею відкриття є прототип штучного інтелекту Аріна, цього року вона також з’явиться на екранах відвідувачів. Як швидко змінюються технології і що нам робити із цими змінами? Запрошуємо дізнатись на відкритті 8 жовтня о 12.30.

Доповідачі. Цього року організаторам вдалося залучити топових експертів у своїй галузі: Мет Робертс, директор з досліджень та аналітики найдорожчого в світі спорту Formula 1; скандальний Річард Столман, засновник Фонду вільного програмного забезпечення; Парса Хосейні, старший науковий співробітник Tesla; Сіддха Ганджу, веб-архітекторка у NVIDIA; Елізабет Черчіль, UX-директор в Google; Йоель Арвідссон, провідний інженер шведського фінтех-єдинорога Klarnа; Мікіта Мікадо, засновник білоруської компанії PandaDoc, яка нещодавно оголосила про переїзд в Україну та багато інших.

Tech Lounge. Executive-подія поза основною програмою Tech Lounge відбудеться офлайн. Нетворкінг – дуже важлива частина IT Arena, відтак організатори прийняли рішення залишити хоча б одну частину івенту незмінною. Подія традиційно збере лідерів української ІТ-індустрії, інвесторів, партнерів. Подія відбудеться 9 жовтня о 20:00 із врахуванням усіх вимог безпеки учасників.

Битва стартапів. Глобальна цікавість до стартапів, нових ідей та технологій – це безперечний тренд, а Startup Competition – чи не найгучніша частина IT Arena. Цього року на змагання подались понад 100 команд, 40 з яких пройшли до півфіналу. Серед півфіналістів – стартапи з напрямків електронного навчання, healthtech, агротех та digital help, розваг, страхування, криптовалют та інші.

Битва стартапів відбудеться 8-9 жовтня у Львові. Команди пітчитимуть свої ідеї наживо зі студії, а виступи оцінюватиме фахове журі, куди увійшли: Марті Кашубовський,виконавчий директор Center for Enterprise Innovation; Уоррен Хабер, керуючийдиректор, Exoventure; Адріан Сливоцький, партнер Oliver Wyman; Олег Маленков, партнер TA Ventures, наставник Techstars; Михайло Пузраков, співзасновник та операційний директор, Intellias, Президент, Lviv Tech Angels та інші.

Змагатимуться українські стартапи не тільки за звання кращого, а й за призовий фонд $70,000 від CRDF Global та IT Arena, Seedstars, Starta Ventures, LvBS, Wefund, Rockstart, Silicon Valley in your pocket.

Цього року більшості відвідувачів IT Arena не пощастить посмакувати запашноюльвівською кавою, але цінність провідної у Східній Європі технологічної конференціївід того не меншає. IT Arena 2020 – безпечніша, ніж будь-коли, ще технічніша, аголовне – вона відбудеться попри приголомшливо стрімкі й глобальні зміни.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода