Занурюємося у Ad Black Sea 2018

Стартував четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea 2018! Програма фестивалю вже розпочала дивувати своїх делегатів.

Комментарии 1076
Цього року все пов’язано із зануренням: у воду, нетворкінг-зони на пляжі, тематичні вечірки, унікальні локації, творчість, конкурсну програму, семінари та воркшопи, панельні дискусії, у нові знання, у море, світ реклами та у незабутні моменти.

Сьогодні ми пірнаємо у спічі:

· John Pallant, креативного директора Brouhaha з Великобританії,

· Sue Wolstenholme, голови Ashley PR також з Британії,

· Andro Dgebuadze, керуючого партнера A-LIVE з Грузії,

· InakiMarti Mata, виконавчого креативного директора з Іспанії.

Опісля когнітивних та надихаючих семінарів, сповнених свіжих ідей, від зіркових спікерів, панельних дискусій і семінарів на узбережжі Чорного моря у ABS Networking Zone, на делегатів чекає Opening Party четвертого міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea 2018.

Прокидатися вранці опісля запальної вечірки відкриття – це, безумовно, важко, проте спікери семінарської програми того варті. Серед тих, хто ділитиметься своїми знаннями із учасниками фестивалю на другий день:

· Maryam Akhunova, креативний директор Possible Moscow, Росія,

· Julian Boulding, президент thenetworkone, Великобританія,

· Ed Meijaard, керуючий партнер Ambassadors з Нідерландів,

· Maria Milusheva, креативний директор і партнер Noble Graphics TBWA з Болгарії,

· Romulus Petcan, креативний директор групи Publicis Romania, Румунія,

· Hans-Peter Albrecht, Special Agent of Lürzer's Archive, Silverback of The Wunderwaffe, Німеччіна разом із Charlotte Bufler, Special Agent of Lürzer's Archive, Rocket of The Wunderwaffe, Німеччина

· KEY SPEAKER – всесвітньо відома Jessica Walsh, що працює у дизайні і арт-директором та партнером у Sagmeister & Wals із США.

Закінчуємо день запальною вечіркою «Fish Party».

Третьому дню тонус зададуть спікери:

· Loucas Gregoras, засновник та креативний керуючий директор Partners Y&R, Кіпр

· David Khosroshvili, CEO, WiFisher, Грузія

· Ivetta Delikatnaya, партнер Ecomm agency та NGO Change Communication, Україна

· Luna Maurer креативний директор MONIKER з Нідерландів.

Фестиваль проведе 2 воркшопи: один для маркетологів, один для рекламістів та дві панельні дискусії «Tech&Ad: Big Changes in the industry» і «Who runs the world? Bold and crazy creatives». Протягом всіх фестивальних днів працює ABS Networking Zone.

22 вересня відбудеться довгоочікувана Церемонія нагородження переможців фестивалю Ad Black Sea 2018 та вечірка-закриття фестивалю у гавайському стилі.

Із розкладом всього фестивалю ви можете ознайомитися за посиланням. Не пропустіть найцікавіше!

Відвідавши Ad Black Sea, ви перебуваєте в осередку творчої спільноти зі всього світу, заводите нові знайомства, знаходите цікавих людей із нестандартним мисленням. У одному місці зустрічаються різні світогляди, створюється магія живого ізольованого від формальностей спілкування.

Всеукраїнська рекламна коаліція разом із Грузинською асоціацією комунікаційних агентств підготували для гостей програму, яка запам’ятається надовго своєю шаленістю та масштабом святкування креативності.

Вітаємо на Ad Black Sea!

Обсудить с другими читателями:
Погода