#ЗаПравоНаЩастя: бренд «Агуша» запустив акцію допомоги дітям з інвалідністю

Що зазвичай зупиняє українців на шляху до благодійності? Кількість проєктів, які варто підтримати, надзвичайно велика, і бракує часу на те, щоб обрати адресата та зайнятися власне переказом коштів. Але є й простіші способи — допомагати, просто роблячи щоденні покупки.

Коментарі 974

Бренд дитячого харчування «Агуша» компанії PepsiCo в Україні запустив благодійний проєкт #ЗаПравоНаЩастя. У період з 12 травня до 30 червня з кожного проданого сирочка «Агуша» 40 копійок перераховуються до фонду «Бачити серцем», який допомагає дітям, підліткам та молодим людям з інвалідністю та комплексними порушеннями розвитку.

Завдяки цій акції «Агуша» допомагатиме фонду «Бачити серцем» запустити «Космотабір» —  інклюзивний денний міський літній табір, в якому відпочиватимуть та розвиватимуться разом діти незалежно від віку, наявності або відсутності медичного діагнозу.

«Головне завдання бренду “Агуша” — допомагати мамі виростити щасливих дітей. Ми переконані, що право на щастя є в кожної дитини. На жаль, діти з інвалідністю часто опиняються поза звичними для всіх дитячими розвагами, такими як турпоходи або поїздки в табори. Через це вони втрачають ті самі моменти безтурботного, щасливого дитинства. Щоб виправити цю несправедливість, бренд “Агуша” підтримує ініціативу “Бачити серцем” і допомагає в 2021 році запустити щорічний “Космотабір”. Наша місія в цьому проєкті —допомогти дітям реалізувати їхнє право на щастя», — розповідає Асель Сатенова, керівниця молочного бізнесу компанії PepsiCo Ukraine. 

Головний девіз ГО «Бачити серцем» — «У дитинства немає інвалідності». І проєкт «Космотабір» — найяскравіше втілення цієї ідеї.

«Космотабір» — це місце, де діти з інвалідністю живуть повним життям: грають у футбол на колісних кріслах, співають у караоке, беруть участь у виставах, концертах та дискотеках. А головне — вчаться спілкуватися і комунікувати зі світом. За місяць проведення табору в дітей відбуваються неймовірні зміни: хтось робить свої перші кроки, хтось починає говорити, а хтось — вперше усміхається за останні місяці, а може й рік.

«Дуже вдячні ТМ «Агуша» за підтримку наших проєктів із соціалізації дітей та підлітків з інвалідністю та комплексними порушеннями розвитку. Це можливість реалізації мрії понад 300 осіб у складних обставинах, 100 дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей.

Кожна дитина має право на дитинство без будь-яких обмежень», — ділиться Олеся Яськевич, засновниця ГО «Бачити серцем».

Допомагати дуже просто! Підтримайте проєкт, придбавши сирочок «Агуша» з улюбленим смаком у магазинах вашого міста.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода