Zara почне продавати вживаний одяг

Модний бренд Zara вирішив зайнятися продажем вживаного одягу. Компанія почне пропонувати послуги з ремонту, перепродажу та пожертв у Великобританії, цитує Bloomberg . Перехід материнської компанії Zara Inditex до більш стійкого підходу є відходом від іміджу швидкої моди.

Коментарі 792
У рамках нової пропозиції клієнти матимуть можливість ремонтувати свій одяг Zara будь-якого сезону, включаючи заміну ґудзиків, блискавок і швів як онлайн, так і у звичайному магазині Zara. Клієнти також можуть перепродувати та купувати ношений одяг Zara за допомогою нової безпечної платформи та робити пожертвування будь-якої марки на благодійність. Ця ініціатива стартує в листопаді. Предмети одягу можна пожертвувати шляхом домашнього збору, і вони будуть відправлені до Червоного Хреста, організації, яка повторно використовує або переробляє їх.

Запуск платформ перепродажу для модних брендів став більш поширеним явищем у наш час, оскільки бренди швидкої моди виглядають більш стійкими, оскільки текстильна промисловість становить близько 10% світових викидів вуглецю.

Зовсім нещодавно SHEIN також запустив SHEIN Exchange, інтегровану онлайн-платформу однорангового перепродажу для купівлі та продажу продуктів SHEIN, які раніше належали іншій особі. Мета біржі SHEIN — задовольнити попит спільноти, забезпечивши клієнтам єдиний пункт призначення, щоб вони стали активними учасниками циклічного руху та рекламували переваги придбання вживаного одягу над придбанням нових речей.

Обговорити з іншими читачами:
Погода