Завершується збір кейсів до міжнародного дайджесту CrUAtivity

Всі українські агенції будь-якої спеціалізації в сфері реклами можуть подавати свої роботи, реалізовані в березні-квітні 2023 року, до дайджесту CrUAtivity. Всеукраїнська рекламна коаліція закликає долучатися до створення весняного огляду актуального українського креативу.

Коментарі 1669

Метою дайджесту CrUAtivity є презентація агенції та їх компетенції, і таким чином надати можливість іноземним компаніям знайти собі українських партнерів для співпраці.

У дайджесті представляються як комплексні/ багатоканальні кампанії, так й окремі види робіт. Якщо агенція створила сайт або креативи, відеоролик чи соціальний проєкт – все це може бути представлено у дайджесті.

Щоб подати роботу необхідно надіслати через гугл-форму короткий опис проєкту та  віжуал або відео роботи. Подача робіт є безкоштовною. Але подаються лише “свіжі” кейси – ті, що стартували або були реалізовані в березні та квітні поточного року.

  • 3 травня 2023 року – дедлайн подачі робіт до нового весняного випуску.

Дайджест СrUAtivity поширюється серед профільних іноземних асоціацій, бізнес-спільнот, фестивалів креативності й рекламної ефективності, через міжнародні профільні медіа та інформаційну розсилку ВРК по базі іноземних агенцій.

Організатором проєкту є Всеукраїнська рекламна коаліція. Партнерами виступають креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank та діджітал-агенція Adcore.

Запрошуємо українські агенції подавати свої роботи до дайджесту та сприяти поширенню інформації про свої проєкти, як в Україні, так й за кордоном.

Очікуємо на ваші креативні роботи до 3 травня 2023 року!

Якщо виникли питання щодо проєкту, надсилайте їх на електронну адресу [email protected].

Обговорити з іншими читачами:
Погода