Заводи IKEA у РФ продали російським компаніям

Російська урядова комісія схвалила продаж трьох фабрик шведського виробника меблів IKEA в Росії двом місцевим компаніям, інформує Reuters.

Коментарі 1050
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Заступник міністра промисловості і торгівлі РФ Віктор Євтухов повідомив газеті "Известия", що заводи придбають виробник кухонних стільниць Slotex і виробник пиломатеріалів Luzales.

Заводи продовжуватимуть працювати, а вироблені товари продаватимуть через російські роздрібні точки. Російська і шведська компанії, як повідомляють Известия, розроблять умови продажу.

Власники брендів Inter IKEA, Slotex і Luzales поки не коментують угоду.

IKEA мала в Росії 14 магазинів у торгових центрах "Мега", а також кілька магазинів міського формату "ІКЕА Сіті" та дизайн-студій.

Також чотири фабрики: у Підмосков'ї (Єсипово), Ленінградській та Кіровській областях (у Тихвіні та Червоній Поляні відповідно) та у Великому Новгороді. Виторг ТОВ "Ікеа Дім" у 2021 році становив 157,3 млрд рублів, що на 27,8% більше, ніж роком раніше (123,1 млрд рублів).

Ритейлер IКЕА у червні заявив про зупинення роботи в Росії та припинення операції з РФ та Білоруссю через війну проти України.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода