Зеленський підписав один із «книжкових» законів, на яких наполягали діячі культури та РПР

Водночас досі не підписано ухвалений законопроєкт №7459, який забороняє імпорт книг з Росії та Білорусі, видання творів російських авторів громадян РФ, сприяє перекладам творів світової літератури українською.

Коментарі 2656

Президент Україна Володимир Зеленський підписав один із «книжкових» законів, на яких наполягали діячі культури та РПР.

Так, 7 липня було підписано проєкт закону №6287, який Верховна Рада прийняла ще 19 червня. Він передбачає, що держава з 2023 року компенсує видатки на оренду книгарням, які продають книжки українською мовою. А кожна новонароджена дитина і кожна дитина, якій виповниться 14 років, отримає сертифікат на купівлю українських книжок.

Також підписано законопроєкт №7273-д, що передбачає заборону публічного виконання фонограм авторів і виконавців – громадян Росії, підтримку національного музичного продукту, збільшення частки української мови в радіоефірі, стимулювання трансляції україномовних дитячих та освітніх телепрограм.

Водночас досі не підписано ухвалений законопроєкт №7459, який забороняє імпорт книг з Росії та Білорусі, видання творів російських авторів громадян РФ, сприяє перекладам творів світової літератури українською. Його було направлено на підпис президенту ще 20 червня.

За матеріалами https://detector.media/

Обговорити з іншими читачами:
Погода