Зеленський звернувся до українців на 100-й день війни Росії проти України

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців на 100-й день повномасштабного вторгнення Росії та боротьби українського народу з окупантами.

Коментарі 2155
Звернення було записано біля Офісу президента у центрі Києва.

«Лідер фракції тут, голова Офісу президента тут, прем'єр-міністр України Шмигаль тут, Подоляк тут, президент тут. Збройні сили тут. І найголовніше – наш народ, народ нашої держави тут. Захищаємо Україну вже 100 днів. Перемога за нами», - наголосив Зеленський.
Росія напала на Україну 24 лютого. 3 червня – 100-й день повномасштабної війни. Війська окупантів намагалися наступати з півночі, сходу та півдня, обстрілюючи з артилерії та з повітря мирні міста по всій Україні.

З перших днів війни найскладніша ситуація відзначалася у Харкові, Чернігові, Маріуполі. Понад місяць Росія обстрілювала Київ та околиці столиці, повністю знищивши низку населених пунктів.

Наразі окупанти намагаються захопити ті території Донецької та Луганської областей, які до війни перебували під контролем України. Захоплено також частину Запорізької, Херсонської та Харківської областей. В окремих районах українські війська переходять у контрнаступ.

22 квітня в РФ заявили, що під час «другої фази» війни проти України планується повністю окупувати Донбас та південь України, а також забезпечити сухопутний коридор до Криму.

За матеріалами https://nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода