Згадай свою фешн-історію: Культурний проект R Agency x Marie Claire

Український фешн неможливо уявити без Ukrainian Fashion Week — майданчика, який вже 25 років допомагає талановитим дизайнерам заявити про себе через сміливі та яскраві колекції. R Agency та Marie Claire занурились у ці часи, щоб дослідити дебютні колекції українських дизайнерів за час існування UFW в проєкті: «Згадай свою фешн-історію».

Коментарі 801

Українські дизайнери надзвичайно талановиті. Кожен з них працює в своїй унікальній манері, знаходячи натхнення як в українській культурній спадщині, так і в новітніх технологіях. Спогади про дебютні колекції дизайнерів запропонують нам безліч можливостей для аналізу того, яким шляхом йшов той чи інший бренд у пошуках свого ДНК”, - Ірина Данилевська, співзасновник Ukrainian Fashion Week.

У рамках проєкту були опрацьовані фотоархіви Ukrainian Fashion Week та особисті архіви українських дизайнерів, щоб відстежити, як змінювалась українська мода, як на неї впливали геополітичні події та як вона сама впливала на суспільство.

Проєкт охоплює 40 брендів, які були створені протягом 25 років творчої діяльності UFW та буде поетапно висвітлювати найзнаковіші періоди розвитку вітчизняної фешн-індустрії.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода