Жінки віддають перевагу мобільним іграм та головоломкам

Огляд особливих рис геймерів – чоловіків та жінок

Коментарі 1582
  • Майже всі жінки-геймери (94%) грають на мобільних телефонах у порівнянні з геймерами-чоловіками (90% ).
  • Дві третини (66%) жінок також грають на приставках.
  • Жінки-гравці віддають перевагу вирішенню головоломок у іграх (44%) та іграм, які пропонують можливість творчо підходити до вибору (31%).

За даними компанії Newzoo, яка займається дослідженням ігор, жінки-геймери більш схильні до мобільних ігор-головоломок.

Жінки складають близько половини (46%) геймерів на десяти найбільших ігрових ринках, проте вони трохи більш схильні до ігор на мобільних пристроях, ніж чоловіки (94%  гравців жіночої статі у порівнянні з 90% - чоловічої). Вони також грають частіше – 35% жінок-геймерів грають на телефоні 5 разів на тиждень, у той час як частка чоловіків складає 29%. Хоча вони й віддають перевагу іграм на телефоні, вони також полюбляють грати і на приставці (66% використовують цей пристрій) та на комп’ютері (68%).

Ігрові вподобання жінок і чоловіків теж відрізняються: ігри-головоломки до вподоби майже половині (44%) геймерів-жінок (що майже вдвічі більше у порівнянні з чоловіками). Трохи менший відсоток належить іграм, які пропонують можливість творчо підходити до вибору (31%). І навпаки, жінки-геймери проявляють менше інтересу до умов відкритого світу.

Додаткове дослідження WARC підтвердило, що 70% жінок з дітьми грають в ігри – а 90% роблять це щотижня. Ця окрема група геймерів особливо вразлива до реклами і з більшою вірогідністю порадить друзям зробити покупку.

Крім того, жінки ймовірніше підпадають під категорію «казуальних геймерів», які проводять 5-10 годин на тиждень, граючи в ігри, і не вважають себе геймерами. Казуальні ігри також приваблюють аудиторію з більшим доходом, а тому є більш цікавими для брендів.

Усе це може стати потенційною можливістю для рекламодавців, яким необхідно зосередити більше уваги на застосування реклами в іграх. 

Переклад статті виконало бюро перекладів та локалізації Workogram

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода