Жіночий ветеранський рух отримав нову назву та айдентику

Жіночий ветеранський рух отримав новий неймінг та оформлення. Назву обрали лаконічну та зрозумілу міжнародній публіці VETERANKA, айдентику зробили універсальною та динамічною: вона, не втрачаючи впізнаваності та цілісності, може змінюватись на різних носіях.

Коментарі 1075

“Наша справа стала активно розвиватися і старий візуальний стиль, а точніше лише логотип, який ми мали, більше не відповідав тому рівню на якому ми працюємо.” - заступниця голови організації "Жіночий ветеранський рух" та виконавча директорка Катерина Приймак.

За словами членкинь організації, вони всі дуже різні. Свідомо чи ні, але ця “різність” відобразилася на їх назві та фірмовому стилі, який не мав візуальної цілісності.​
“Перед нами була задача провести повне оновлення та розробити функціональну дизайн-систему.” - Plai Buro.

VETERANKA: основа “veteran” є інтернаціональною та позначає професійного військового. Закінчення досить іронічне; якби не адвокація питання правопису, фемінітиви й надалі висміювали б та не використовували. Чим це не історія жінок-ветеранок, яких лише в останні роки почали помічати?

На леттерінг логотипу дизайнерів надихнули красиві, але строгі форми текстури – різновиду готичного шрифту, якому надали сучасного та мінімалістичного характеру, а головне українського прочитання.

Щодо айдентики, то її зробили мобільною, а кольором хакі одразу передали дух мілітаризму. Червоні елементи, які часто можна побачити на військових погонах, створюють алюзію на національну вишивку.

Ребрендингом Жіночого ветеранського руху займалось креативне бюро Plai Buro.

VETERANKA - це консолідація жінок-ветеранок, створена для збільшення можливостей реалізації себе в суспільстві.

Діє для:

  • Адвокації та захисту прав жінок-ветеранок та діючих військовослужбовиць.
  • Впровадження рівних прав і можливостей через законотворення та адвокацію професійного та престижного сектору безпеки.
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода