Жива дівчина на борді та балакуче крісло: Епіцентр креативно запрошує на відкриття Центру Меблів/Галерей Деко

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» розробила незвичну рекламу під відкриття унікальної колаборації двох напрямків: Центру Меблів та галерей Деко. Крісло, яке розмовляло до перехожих та біл-борд із живою дівчиною на кріслі, яка пила каву, було помічено у Києві біля станцій метро та на вул. Берковецькій.

Коментарі 2241

Крісло, що подорожує Києвом, з’являється випадково у людних місцях столиці, його помічають і в парках і біля метро. На ньому можна зручно посидіти і навіть порозмовляти з ним. А в четвер у цьому ж кріслі на білборді висотою 4 метри сиділа дівчина і пила ранкову каву.

Розмовляюче крісло та живий борд запрошують киян і гостей столиці  на відкриття реформату Центру Меблів та галерей Деко, яке відбудеться 11 та 12 вересня у в Епіцентрі на вул. Берковецька, 6-В.

Компанія вперше запропонує покупцям абсолютно новий споживацький досвід придбання товарів для дому: з сучасними шоу-румами, масштабною зоною проєктування та digital-сервісами.

«Ми дивуємо не лише рекламою, ми готові здивувати наших клієнтів асортиментом та новим рішенням поєднати меблі та декор в Епіцентрі. Прийшовши в оновлені галереї Деко та Центр Меблів, покупець зможе повністю зануритись в омріяну атмосферу домашнього затишку та побачити готові композиційні рішення для облаштування своєї оселі. Впевнена, що такий проєкт колаборації сподобається нашим відвідувачам», - розповіла Chief Marketing Officer компанії «Епіцентр К» Ірина Шинкаренко.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода