Жодних справ з тими, хто платить за війну - швидка перевірка зв'язків з резидентами РФ та РБ в LIGA360

Компанії пов’язані з російською стороною. Зв’язки з РФ чи РБ поза законом Як перевірити свого партнера чи контрагента?

Коментарі 2091

На сьогодні близько 16 000 компаній в Україні мають баніфіціарними власниками резидентів РФ (російської федерації) та РБ (Республіки Білорусь).. Не дивлячись на те, що компанія має українську реєстрацію і на перший погляд є «чистою», її засновниками можуть бути особи з російської сторони. З LIGA360 сумнівні зв’язки компанії відтепер можна перевірити ще легше.

Компанії, які ще донедавна могли співпрацювати з суб’єктами з РФ, на сьогодні переглядають та змінюють ділових партнерів, адже воєнний стан, який був введений в нашій країні з 24.02.2022, принципово змінив правову площину у питаннях взаємовідносин з російською федерацією та її економічними агентами.

Для українського бізнесу вкрай важливо знати, що з початком війни  почали діяти декілька важливих факторів, на які обов’язково потрібно звертати увагу при взаємодії з компанією, де кінцевим бенефіціаром є представник РФ чи РБ.

А саме:

  • Почав діяти «Закон про вилучення», що передбачає примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів.
  • Санкційні обмеження, які можуть призвести до зупинення діяльності компанії
  • Обмеження руху коштів по відношенню до резидентів РФ/РБ та юридичних осіб, де кінцевими бенефіціарами є резиденти РФ чи РБ
  • Блокуються нотаріальні дії за участю осіб, пов’язаних з компанією-агресором

Як же перевірити свого контрагента чи партнера на наявність сумнівних зв’язків? Для цього достатньо ввести назву чи код ЄДРПОУ у функціоналі аналізу та перевірки контрагентів в LIGA360 і через секунду система підкаже чи варто мати співпрацю з таким партнером.

Серед відомих компаній, де беніфіцарами є резиденти РФ та РБ: ТОВ «Ніссан Мотор Україна», ТОВ «Брокард-Україна», ТОВ «Вента.ЛТД», ТОВ «Крюківський вагонобудівний завод» і багато інших.

На сьогодні, перевірити своїх партнерів і контрагентів – обов’язок відповідального бізнесу, адже так ви зможете убезпечити себе від можливих ризиків, а також не допустити, аби за українські гроші збагачувались гаманці тих, хто фінансує війну.

Шоб перевірити власних контрагентів та переглянути інформацію, яка може бути корисною під час воєнного стану - замовляйте тестовий доступ до LIGA360 прямо сьогодні!

https://platforma.ligazakon.net/liga360-new-clients/

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода