Жовтий скотч та тризуб на спині: нова форма українських триатлетів рятує життя

Українські триатлети (триборство - плавання, велоспорт, біг), створили спеціальну серію спортивної форми, яка покликана говорити про війну в Україні на світових змаганнях, а також допомогти українцям, постраждалим від війни. Придбати таку форму може кожен охочий.

Коментарі 1459

RaceForUkraine – так називається рух, який започаткували українські триатлети на чолі з учасником Олімпійських ігор, чемпіоном світових змагань з триатлону Данилом Сапуновим.

На одному з тренувань виникла ідея створити уніформу для стартів із символікою України, щоб посилити наш голос на світових змаганнях, ще раз нагадуючи про війну в Україні, - говорить Данило Сапунов, - ключовим елементом дизайну став жовтий скотч – ним наші військові позначають своїх, а цивільні – заклеюють вікна, щоб зменшити потенційні наслідки від вибухів. Графічним зображенням скотчу виконаний і тризуб на спині форми.

100% прибутку від продажу форми буде перераховано до благодійного фонду “Спанбонд”, що займається постачанням ВАК-апаратів (апарати для швидкого загоєння ран) в українські лікарні.

Як виглядає форма

Бігові футболки створено у колаборації з харківськими виробниками TrueColor з італійської тканини CoolMax, яка вважається найкращою у спільноті бігунів.

Виробник велоформи – італійський бренд “Ale”,  у такій формі їздять учасники Tour de France. За даний час у колекції з’явиться велосипедна форма, трис’ют для триатлону, бавовняні, шкарпетки, рукавиці, шапка для плавання тощо.

Замовити форму можна на сторінці RaceForUkraine.

Наразі рух підтримав український співак, громадський діяч Святослав Вакарчук – як прихильник бігу, Святослав обрав для себе бігову форму RaceForUkraine.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода