Журнал Inker випустив комікс про українських військослужбовиць «Жінки на війні»

Серед героїнь випуску парамедикиня «Пташка» та дружина військового кореспондента Олександра Махова.

Коментарі 761
Журнал соціального коміксу Inker випустив номер «Жінки на війні», присвячений українським військовослужбовицям. До випуску увійшли чотири репортажі, повідомляє The Village.

Автори кажуть, що хотіли розглянути проблему упередженого ставлення до жінок в армії, яким «лише ціною важкої праці й постійного ризику вдалося завоювати беззаперечний авторитет побратимів».

«У цьому випуску змальовані історії жінок, які і до війни ніколи не були «слабкими», але ніколи не очікували самі від себе, що здатні пройти те, що випало на їх долю», — пишуть автори.
Перший репортаж номера розповідає про парамедикиню на «Азовсталі» Катерину «Пташку» Поліщук. У цивільному житті дівчина працювала акторкою в театрі, а у 2021 році пройшла медичні курси й вирішила піти на схід як медикиня-доброволиця. «Пташка» приєдналася до «Госпітальєрів» і на війні зустріла коханого. Він загинув у березні 2022 року.

Комікс «Позивний преса» розповідає про історію військового кореспондента Олександра Махова і його дружини Анастасії, які працювали на одному каналі. Після початку повномасштабного вторгнення Олександр пішов служити й загинув у травні 2022 року. Анастасія тепер захищає Харківщину.

Також до випуску ввійшли комікси про парамедикиню Катерину Галушку («Як я стала госпітальєркою»), яка спершу втрачала свідомість від вигляду крові; і про колишню власницю елітного клубу відпочинку йa снайперку Євгенію Емеральд («Смарагдовий снайпер»).

Випуск створили спільно з українським видавництвом UAComix. Переглянути його можна за посиланням.

За матеріалами Detektor.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода