Зірки поділилися своїми історіями до Дня боротьби проти раку

4 лютого — Всесвітній день боротьби проти раку. Команда телеканалу Суспільного мовлення UA: КУЛЬТУРА підготувала п’ять роликів, героями яких стали люди, що перемогли важке захворювання.

Комментарии 1280
Своїми історіями поділилися музикант Едуард Приступа (Діля), художниця Міла Реутова, громадська діячка Інеса Матюшенко, поліграфіст Павло Каменський, професійна карверка (фахівчиня з художнього різання по овочах і фруктах) Таша Шапіро.

"У нас була ідея розповісти історії людей, які побороли цю хворобу, і водночас нагадати про важливість своєчасної діагностики. У процесі пошуку героїв для історій ми з командою знайшли організацію для підтримки пацієнтів, які вперто вирішили не називати себе онкохворими, а натомість казати — онкоодужуючі. Це слово і стало головним натхненням для створення відео", — зазначає креативна продюсерка каналу Алла Кошляк.

Ролики, об’єднані гаслом "Рано ставити крапку. Рак — не кінець історії", були показані в ефірі "Пізній ранок шоу". Також на гостини до студії завітала психологиня Ірина Лутак — розповіла про особливості підтримки та спілкування з людьми, яким діагностували рак, і про можливості отримання психологічної допомоги для пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
 Рак — не кінець історії. Едуард Приступа (Діля)
 Рак — не кінець історії. Міла Реутова
 Рак — не кінець історії. Інеса Матюшенко
 Рак — не кінець історії. Таша Шапіро
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie