Зміни в акціонерному складі Razom Group

До ряду акціонерів групи доєднався Арман Маткулов, СЕО Razom Group

Коментарі 1011

Матеріал базується на основі статті.

У 2017 році до розвитку однієї з найбільших рекламних груп України Razom Group приєднався британський інвестиційний фонд, який спеціалізується на розвитку IT та комунікаційних компаній у Європі, в особі інвестора з Великобританії Роба Нобла.
З січня 2023 Роб вийшов зі складу акціонерів групи, а його частину акцій викупили акціонер Максим Хандогій та Арман Маткулов, який обіймає посаду СЕО Razom Group з 2020 року.

Роб Нобл, колишній акціонер Razom Group: “Я пишаюся стійкістю українців, у тому числі командою групи, яка попри війну продовжує розвивати бізнес. Вірю в Україну та її перемогу. Для мене настав час рухатися далі, залишаючи Групу в сильних локальних руках. Я радий, що новим акціонером стала людина, що не просто має великий досвід роботи на ринку реклами, а й впродовж тривалого часу успішно керує Групою зсередини”.

У зв’язку з оновленням акціонерного складу було створено раду директорів Razom Group, яку очолив акціонер Групи Максим Хандогій. До складу увійшли Арман Маткулов, Chief Executive Officer, Марина Шиманська, Chief Financial Officer, та Андрій Андрющенко, Chief Buying and Investments Officer.

Максим Хандогій, Chairman of the Board at Razom Group, розповів детальніше про реорганізацію процесів: “Ми поділили зони відповідальності у Групі, щоб інтенсивніше працювати над присутністю на міжнародних ринках. Арман Маткулов продовжуватиме розвивати медіа бізнес в Україні, ОАЕ та Латинській Америці, а я очолив пропрацювання нових можливостей та напрямків по всьому світу”.

“Оновлений статус ніяк не впливає на мою діяльність на посаді СЕО. Я тісно залучений в роботу з командою як з київського офісу, так і з європейського хабу, що обслуговує міжнародні проєкти Razom Group. Ми стрімко йдемо до запланованих KPI’s 2023 року. Попереду тільки перемога!”, - Арман Маткулов, СЕО & Board Member Razom Group.

Razom Group - міжнародна комунікаційна група компаній, яка поєднує медіаагенції Initiative, UM Ukraine, Havas Media Ukraine, агенцію по роботі з нестандартними проєктами Cameo та IT-хаб MadLab.

Основними клієнтами Razom Group є Carlsberg, BAT, Lego, Монобанк, Okko, Uklon, IDS Group, Unilever, Arterium, Eldorado, IHerb, Unicef, Vitmark, Yves Rocher, MATTEL, Teva, Brown-Forman, PrivatBank, Luxoptica, WOG, Puma, Hyundai, KIA, Snow Panda, Bunge, New products та інші.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода