Зміни в управлінні Індустріального Телевізійного Комітету

ІТК припиняє співробітництво з Ігорем Ковалем. В ІТК новий директор

Коментарі 1633

В Індустріальному Телевізійному Комітеті (ІТК) наприкінці серпня відбудуться кадрові зміни.

Новим директором ІТК за попередньою домовленістю всіх сторін стане Юлія Кахановська – спеціаліст з 16-річним досвідом роботи в сфері медіа аналітики та з глибоким розумінням медіа ринку. До останнього часу Юлія обіймала посаду керівника департаменту медіа досліджень в ТОВ «АМ-Централ» (рекламні агенції Amplifi Ukraine/Dentsu Aegis Network Ukraine). Також раніше працювала керівником аналітичних проектів в ТОВ «Діджитал Скрінз» (Медіа Група Україна) та була членом технічного комітету ІТК.

На позиції директора Індустріального Телевізійного Комітету Юлія Кахановська буде представляти інтереси телевізійної, медійної сфери України. Асоціація сподівається, що з приходом нового менеджера медіаринок нашої країни отримає новий стимул для розвитку.

Індустріальний Телевізійний Комітет припиняє співробітництво з директором Ігорем Ковалем. В ІТК Ігор Коваль з 2009 року: спочатку займався дослідженням та створенням законодавчих ініціатив для належного функціонування медійного ринку України, в 2012 році очолив в Асоціації напрям GR, також відповідав за співробітництво з міжнародними та партнерськими організаціями, а з 2015 року обіймав посаду директора Індустріального Телевізійного Комітету.

Асоціація висловлює свою вдячність Ковалю Ігорю за плідну роботу та внесок у розвиток медійної сфери України.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода