«Знаєш, кому дійсно важко?» — креативна кампанія Українського маркетинг-форуму закликає не нити

«Навчися виживати, коли здається, що гаплик», — звертаються герої креативної кампанії 14-го Українського маркетинг-форуму (УМФ) до маркетингового ринку. У роликах, які створило агентство BBDO Ukraine і зняла продакшн-студія Pronto Film, показані три життєстверджуючі історії тих, кому під час пандемії реально важко, але вони не роблять з цього драми.

Коментарі 2235

Денис Келеберденко, креативний директор BBDO Ukraine, автор ідеї та режисер роликів, розповідає: «Ідея роликів виникла зі спостережень за бізнесом під час кризи. Комусь довелося закрити заклад, хтось втратив орендаря, хтось був змушений звільнити людей, хтось втратив роботу, хтось — клієнтів. І у кожного при цьому знайдеться знайомий, якому було ще важче.

Ми не хотіли, щоб креативна ідея якось драматизувала ситуацію, як це диктує концепція “Форуму уцілілих”, і аналогії з виживання в інших екстремальних умовах ми відразу визнали неадекватними реальності. Нам хотілося подати героїзм у побутовому сенсі і показати, що люди, які проявляють цей героїзм, роблять це з легкістю і гумором».

У результаті були створені історії людей, які не скоряються обставинам, а змінюють себе, свою бізнес-модель, процеси, підлаштовуючись під ситуацію і витягуючи з цього максимальну користь. Як це у них вийшло — можна побачити у роликах.

 Історія Миколи, у якого турагентство
 Історія кума, у якого ресторан
 Історія тещі, у якій кінотеатр

Крім ігрових 33-секундних роликів креативна кампанія включає графічні 6-секундники, що розвивають тему.

Ганна Калашник, виконавча продюсерка Pronto Film, додає: «Бувають проекти, в яких у тебе є все для крутого результату, але удача і відчуття задоволення від виконаної роботи проходять повз. На щастя, у проекті для УМФ все сталося навпаки. Тільки ми встигли помітити, що наш захват від скриптів, створених BBDO, “обріс” професійною командою, голлівудським візуальним стилем і смачною акторської подачею, як вже дивимося на наше створіння на великому екрані проектора, відчуваючи гордість і точно розуміючи, що ролики вдалися на всі 100».

Ірина Бондаренко, продюсерка Українського маркетинг-форуму, засновниця IdeasFirst, коментує: «Багато компаній за час карантину і локдаунів зіткнулися з викликами, для вирішення яких не було ніяких “методичок”. Досвід виходу з кризи і розвитку у кожної компанії був індивідуальним. Але є те, що об'єднує наших героїв. Можна довго нити, як тобі погано, а можна взяти приклад з тих, кому ще важче, але вони не сумують. Яскрава креативна ідея від BBDO і переконливе втілення від Pronto Film — і ці короткі відео здатні стати для вас афірмаціями на кожен день. Окреме спасибі компаніям за реалізацію такої грандіозної ідеї за дуже скромний бюджет. Адже це теж мистецтво виживання».

Щоб оптимізувати логістику і витрати на зйомку, три ролика зняли за 14 годин. Зйомки проходили в офісі BBDО, у машині Дениса Келеберденко, на боксерському рингу хороших знайомих. «Навіть Сильвестра Сталлоне довелося не в 3D малювати, а використовувати його роздруковану на чорно-білому принтері в повний зріст копію і анімувати її у stopmotion. Але цієї величезної роботи навіть ніхто не помічає, так все гарно вийшло», — жартує Денис.

Надихаючі історії компаній і їх маркетингових команд ви зможете почути на Українському маркетинг-форумі 27–28 травня. Форум пройде у гібридному форматі у КВЦ «Парковий» і в онлайні.

Як завжди, звучатимуть теми, які дійсно хвилюють маркетингову спільноту і допоможуть учасникам форуму рости у нових реаліях. Подробиці на офіційному сайті події marketingforum.com.ua, а також у Facebook та Instagram форуму.

Над кампанією працювали:

Команда BBDO

Денис Келеберденко, креативний директор

Ростислав Вишневий, арт-директор

Ірина Данілевська, директор відділу по роботі з клієнтами

Олександра Гуляй, продюсер

Олеся Гановська, керівник групи по роботі з клієнтами

Команда Pronto Film

Денис Келеберденко, режисер

Тетяна Дудник, оператор

Олег Бобало, 2-ий режисер

Анна Калашник, виконавчий продюсер

Назар Залуцький, продюсер

Марина Турманідзе, кастинг

Карина Балеян, художник-постановник

Марія Керо, стиліст

Ірина Солодовська, гример

Максим Васянович, режисер монтажу

Дмитро Василенко, колорист

Євгеній Бедненко, звукорежисер

Команда IdeasFirst

Ірина Бондаренко, продюсер Українського маркетинг-форуму

Ольга Гаращенко, керівник проекту

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода