Знайдені ілюстратори, що бачать світ очима котів та собак

Стали відомими результати конкурсу з пошуку ілюстраторів для реалізації освітнього благодійного проекту притулку “Сіріус” та пса-блогера Гермеса. Обрано креативну команду: арт дирекшн ілюстрацій до книги зробить Дар’я Коробкіна, ілюстраторка та діджитал дизайнер. Оживлятиме поради для тварин у Fb та Instagram - Анастасія Сєводнева.

Коментарі 1303

Рубрика “Лайфхаки від собаки”, яку розпочав влітку пес-блогер Гермес разом із притулком на сайті “Сіріус” стала дуже популярна, тому собака зібрав всі тексти у художню книгу. Гермес пише книгу “Практичне керівництво з людинознавства”, щоб надати поради про те як жити з людиною, більшому колу котів та собак, які думають завести родину.  Щоб реалізація проекту стала можливою, було потрібно знайти ілюстратора, який зможе надати іронічному та легкому тексту книги яскраву оболонку. Тому пес вирішив шукати найкреативнішу людину, що зрозуміє душу тварин та покаже її людям.

Гермес та “Сіріус” підвели підсумок. Конкурс відбувався у два етапи - перший - надання свого бачення участі, та портфоліо, другий - індивідуальні співбесіди. Фінально відібрали 10 ілюстраторів.

Спочатку я шукав тільки одного, найкращого, але спілкуючись з претендентами, побачили можливості співпраці у креативній команді. Саме тому вирішили поділити ролі, адже це як їсти ковбасу - швидше разом.” - каже Гермес.

Дівчата всього за місяць візуалізують поради, та зможуть розробити макет книги. Наразі вони працюють над образом головного героя:

Мені завжди подобалося приймати участь у благодійності, особливо пов'язаної із тваринами. В мене теж є собака. З моменту його появи, я почала помічати, як багато питань пов'язано з чотирилапими друзями.” - розказує Дар’я Коробкіна, арт-директорка візуальної частини книги.

Освітній благодійний проект притулку “Сіріус” та пса Гермеса через книгу «Практичне керівництво з людинознавства» кумедно продемонструє людям іншу сторону поведінки домашніх улюбленців. Розповість про їх емоції.  “Для мене це про відповідальність перед тим, хто тебе любить безумовно. Книга допомагає розуміти яку поведінку обрати із твариною. Поміркувати про можливі ризики різних вчинків відносно тварини, щоб улюбленцю одразу гарно жилося поруч із людиною.” - ділиться Анастасія Сєводнева, діджитал-художниця.

Нагадаємо, втілення проекту допоможе на території притулку проводити каністерапію, дозволить сформувати навчальний центр, що допомогатиме сім'ям готуватися до життя із твариною та багато іншого. Для побудови 12 модулів потрібно зібрати 30 млн грн. Кошти, зібрани з продажу кожної книги перераховуються на побудову нової моделі притулку. Де кожна людина знайде свого улюбленця.

Про креативну команду проекту:

Даша Коробкіна, арт-директорка та діджитал ілюстраторка

Усе дитинство пам'ятаю себе з олівцями у руках. Шість років тому почала професійно працювати ілюстратором. Працювала для Тотального диктанту, проекту Твоє Собаче Діло (мобільна соціальна мережа для господарів тварин Woof) та багато ін. Також займаюся дизайном тому навички ілюстратора допомагають мені підібрати кольори, побудувати композицію. Працюю у різних напрямках, але на становлення мене як ілюстраторки особливий вплив мали сучасні європейські художники. Пам'ятаю - все почалося з Брайна Лі`О Меллі та його грандіозної роботи “ Скотт Пілігрим”. Мрію про свій власний комікс. Мені подобається у творчості принцип - The devil is in the detail.

Анастасія Сєводнева, ілюстраторка, діджитал-художниця для Facebook та Instagram

Закінчила СПГХПА ім. Штігліца (Муха) за напрямом графічний дизайн. В рамках учбової діяльності робила верстку, дизайн та ілюстрацію для періодичних видань, фестивалів та ін., брала участь у виставках. Референсами для мене, як правило, виступають проекти з ярким візуалом, котрий пояснює зрозуміло викладений контент.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода