Zoom у співпраці з Anthropic планує додати чат-бота Claude у свої сервіси

Компанія Zoom оголосила про нове партнерство з Anthropic для використання чат-бота Claude на платформі, почне з контактного центру, пише TechCrunch.

Коментарі 751
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Раніше компанія оголосила про партнерство з OpenAI у пошуку способів вбудувати генеративні функції ШІ в сімейство продуктів Zoom.

Директор з продуктів Сміта Хашим каже, що ландшафт генеративного ШІ змінюється так швидко, що компанія вирішила використати відкритий підхід, коли вони можуть підключати різні моделі у міру того, як галузь швидко змінюється.

«Тому, коли ми розпочали свій шлях до генеративного ШІ, ми ухвалили дуже свідоме рішення використовувати те, що ми називаємо федеративним підходом до ШІ. Це означає, що спосіб, яким ми розробляємо наші продукти, полягає в тому, що ми можемо використовувати різні моделі у серверній частині», – сказала Хашим TechCrunch.

Партнерство з Anthropic є частиною цього рішення, і зміни почнуться з контактного центру. «Зокрема, для Anthropic і Claude ми хочемо почати з нашого програмного забезпечення для контакт-центрів через його конституційний підхід до штучного інтелекту та можливість дуже точно дотримуватися правил», – додала вона.

За її словами, важливо давати більш точні відповіді клієнтам, обмежуючи при цьому порушення, коли моделі вигадують відповіді, коли вони не знають правильної відповіді.

Zoom має намір продовжити роботу з моделлю Anthropic, і в міру того, як вона дізнається більше про те, як вона працює, щоб зрештою використати її в інших продуктах. Поки що немає встановленої дати виходу на ринок будь-яких функцій на основі Anthropic, але компанія продовжить роботу над цим, сказала Хашим.

У Zoom не озвучили, чи компанія працює над власним LLM, фірма продовжить вивчати інші варіанти, включаючи нові моделі з відкритим кодом поруч із впровадженням моделей OpenAI і Anthropic на платформу Zoom.

Також Zoom оголосив, що його венчурний підрозділ Zoom Ventures інвестував нерозкриту суму в Anthropic відповідно до умов партнерства, імовірно, щоб мати частку у технології, яку вони мають намір використовувати у майбутньому.

За матеріалами https://forbes.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода