Зустрічайте журі Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 номінації Digital Design

Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголосив імена суддівського складу номінації Digital Design. До складу команди увійшло 7 міжнародних експертів, які будуть обирати кращих з найкращих. Не втратьте можливості отримати почесну нагороду від визнаних світом фахівців.

Коментарі 9793

Судді будуть оцінювати роботи у 9 підномінаціях: дизайн сайтів, інтернет-реклама, дизайн мобільних інтерфейсів та додатків, дизайн інтерактивних ігор, digital ілюстрацій, графічний дизайн, motion graphics, концепт-дизайн (нереалізованих проектів), студентський дизайн та дизайн інших інтерактивних digital рішень.

До вашої уваги суддівська команда номінації Digital Design:

  • Piotr Jaworowski, виконавчий креативний директор та співзасновник Ars Thanea, Польща
  • Maria Fabuel, креативний директор Domestic Data Streamers, Іспанія
  • Kristjan Schmidt, креативний директор та CEO, Punk Digital, Естонія
  • Aurora Straton, Creative Lead, Google, Франція
  • Marco Lemcke, Senior Digital Art Director, DDB Berlin, Німеччина
  • Malte Gruhl, Design Director, США

Конкурс вже третій рік поспіль проходить у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, що відбудеться з 23 по 26 жовтня у Києві на Арт-резиденції ВДНГ. Ukrainian Creative Week об'єднує три провідні національні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards, аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників. Програма Ukrainian Creative Week, обіцяє бути насиченою та пізнавальною. Вона складається з семінарів та воркшопів від кращих гравців рекламної індустрії.

Сайт конкурсу design-awards.com.ua відкритий для реєстрації робіт, а оргкомітет готовий допомогти у разі виникнення запитань (Юлія Смійчик – [email protected]).

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода