Звернення Ocean Media Plus до рекламного ринку України

Хайпу і істерик не буде. Якісно виконуємо свою роботу і дивимось телебачення!

Коментарі 4231

Ми звертаємось до компаній наших партнерів, наших рекламодавців і до окремих людей. Просимо дотримуватись спокою і виконувати свою роботу, адже будь якій державі потрібна функціонуюча економіка.

Сітка мовлення телеканалів наших партнерів, групи Starlight Media буде змінена, щоб забезпечити інформування населення про події в країні. Сьогодні, 24 лютого, вихід реклами буде призупиненим.

Ми працюємо, ми хочемо консолідувати рекламну галузь, наших клієнтів навколо закликів лідерів України зберігати стабільність і спокій. Це полегшує виконання будь-яких завдань, в тому числі військових, по захисту мирних громадян. Влада закликає не вимикати телевізори і дивитись українські канали. Версія каналу ICTV доступна у супутнику у відкритому доступі. Журналісти постійно працюють, щоб усі новини були доступні телеглядачам.

Очікуємо, що наша позиція буде підтримана клієнтами, в тому числі і фінансово. Бізнес в Україні дуже відповідальний і розуміє, що головна задача телебачення зараз - це у повній мірі надавати інформацію суспільству, адже люди дивляться новини, яким вони довіряють, щоб розуміти як діяти під час введеного військового стану.

З завтрашнього дня, 25 лютого, ми плануємо поновити вихід реклами, адже є дуже значна частина території країни де не відбувається жодних кризових явищ і підстав для хвилювання, тож не варто зупиняти бізнесову діяльність. Ми залишаємо за собою тактичне управління рекламною сіткою, будемо слідкувати за доречністю чи недоречністю виходів роликів.

Ми віримо, що ця військова криза закінчиться перемогою України. Слава Україні!

Андрій Партика та уся команда Ocean Media Plus.

Обговорити з іншими читачами:
Погода