Звітна зустріч членів Клубу арт-директорів України ADC*UA

1 квітня відбулася зустріч членів клубу арт-директорів України ADC*UA, на якій було обговорено звіт виконаної роботи за минулий рік та плани на майбутнє.

Коментарі 10001

На зборах було розглянуто звіт виконаної роботи, а після відбулися вибори нового складу Ради клубу та переобрання Президента клубу на 2019 рік.

В результаті голосування можемо привітати Олександра Смірнова, TABASCO, який вже вкотре очолюватиме клуб ADC*UA. Вітаємо та бажаємо сил і натхнення у просуванні ADC*UA!

Склад ради клубу також залишився незмінним. До його складу ввійшли:

Слава Денис, Cheil Ukraine

Денис Келеберденко, BBDO Ukraine

Ірина Метнева, Vandog

Ольга Шевченко, Vintage

Костянтин Шнайдер, Saatchi&Saatchi Ukraine

Максим Борітко, Rockets Grows R&D

Володимир Кобець, Digital Choo

Нагадаємо, роль Ради – очолювати напрямки роботи клубу, які вони самі для себе оберуть,  приймати до клубу нових членів, а також пропонувати ініціативи і ухвалювати необхідні рішення.

Під час зустрічі члени клубу поділилися інформацією про події, які їм вдалося втілити в життя. Адже креатори успішно продовжили міжнародне співробітництво з ADC*E, провели конкурси на участь у креативному кампусі Creative Express, відібрали молодих креаторів на The Greatness Challenge, а також організували конкурс Young Creatives, переможці якого поїхали на Cannes Lions. Крім того в рамках клубу створені проекти ADC School та MADmap for VRK, які планують активно розвивати в поточному році.  

Також колеги обмінялися думками щодо рейтингу креативності на новий фестивальний сезон та обговорили ряд цікавих ініціатив в рамках роботи клубу на майбутнє.

Зустріч відбулася в інноваційному просторі  UKBUDHUB.

Бажаємо колегам успіху, нових досягнень і в цілому плідного року!

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода